Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:15039
- Articol:04400a8b1
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :780 m³/h
- Dimensiuni :90x48x138 cm
- Nivel de zgomot maxim :53 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere :230 W
- Rama decor :tija de bronz
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :country
- Tip iluminare :bec incandescent
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 780 m³/h |
| Dimensiuni | 90x48x138 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 53 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 230 W |
| Rama decor | tija de bronz |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | country |
| Tip iluminare | bec incandescent |
| Линия дизайна | |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

