Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:15041
- Articol:e87bcb37c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :1250 m³/h
- Dimensiuni :70x37.5x37-78 cm
- Nivel de zgomot maxim :74 dB
- Nivel de zgomot minim :69 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere :384 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :înclinată
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 1250 m³/h |
| Dimensiuni | 70x37.5x37-78 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 74 dB |
| Nivel de zgomot minim | 69 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 384 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | înclinată |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

