Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:14978
- Articol:5462bbd11
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :910 m³/h
- Dimensiuni :60x37.5x78-116 cm
- Nivel de zgomot maxim :56 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2х0,5 W
- Putere :190 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :înclinată
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 910 m³/h |
| Dimensiuni | 60x37.5x78-116 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 56 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2х0,5 W |
| Putere | 190 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | înclinată |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






