Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15021
- Articol:59d68bc37
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :350 m³/h
- Diametru tub de evacuare :12 cm
- Dimensiuni :60x30x17.6 cm
- Nivel de zgomot minim :62 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :1x4 W
- Putere :74 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :telescopică
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 350 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Dimensiuni | 60x30x17.6 cm |
| Nivel de zgomot minim | 62 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 1x4 W |
| Putere | 74 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | telescopică |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





