Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14915
- Articol:ad925f993
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :620 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :60x50x53,5-91,3 cm
- Nivel de zgomot maxim :52 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere :220 W
- Tip Absorbtie :evacuare;recirculare
- Tip hota :șemineu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 620 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 60x50x53,5-91,3 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 52 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 220 W |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Tip hota | șemineu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




