Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15742
- Articol:4c5bb4af2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :700 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :60x43,5x58-105 cm
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere :240 W
- Tip Absorbtie :evacuare;recirculare
- Tip hota :șemineu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 700 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 60x43,5x58-105 cm |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 240 W |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Tip hota | șemineu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



