Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15066
- Articol:356d8c08d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :180 m³/h
- Dimensiuni :50x53x38 cm
- Nivel de zgomot maxim :57 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :2
- Putere iluminare :2x20 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 180 m³/h |
| Dimensiuni | 50x53x38 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 57 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 2 |
| Putere iluminare | 2x20 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



