Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14970
- Articol:9e83f417b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :600 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :60x30x27,5 cm
- Nivel de zgomot maxim :65 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x25 W
- Putere :185 W
- Rama decor :sticlă
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :telescopică
- Tip iluminare :bec halogen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 600 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 60x30x27,5 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x25 W |
| Putere | 185 W |
| Rama decor | sticlă |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | telescopică |
| Tip iluminare | bec halogen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






