Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15074
- Articol:31c481588
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :1000 m³/h
- Dimensiuni :50x49x31 cm
- Nivel de zgomot maxim :66 dB
- Numar viteze :4
- Putere iluminare :2x25 W
- Putere :250 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Dimensiuni | 50x49x31 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 66 dB |
| Numar viteze | 4 |
| Putere iluminare | 2x25 W |
| Putere | 250 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





