Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14998
- Articol:ff6790526
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :180 m³/h
- Dimensiuni :38х60х53 cm
- Nivel de zgomot maxim :57 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :2
- Putere iluminare :2x25 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Tip iluminare :bec incandescent
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 180 m³/h |
| Dimensiuni | 38х60х53 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 57 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 2 |
| Putere iluminare | 2x25 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
| Tip iluminare | bec incandescent |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





