Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15795
- Articol:7cfcacd03
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :603 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :59.8x50x64.5 cm
- Nivel de zgomot maxim :69 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 603 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 59.8x50x64.5 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 69 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




