Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14707
- Articol:b0be8d23a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Ceas digital :este
- Deschidere usa :buton
- Diametru platou rotativ :24.5 cm
- Display digital :este
- Iluminare interioara :este
- Înălţimea :38.8 cm
- Nivele Putere :7
- Panou comanda :digital
- Putere grill :900 W
- Puterea de ieșire a microundelor :700 W
- Semnal sonor :este
- Tip grill :quartz
- Tip :cu grill
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Ceas digital | este |
| Deschidere usa | buton |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Display digital | este |
| Iluminare interioara | este |
| Înălţimea | 38.8 cm |
| Nivele Putere | 7 |
| Panou comanda | digital |
| Putere grill | 900 W |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Semnal sonor | este |
| Tip grill | quartz |
| Tip | cu grill |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






