Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13839
- Articol:0ca35541
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Butoane retractabile :este
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59,5х59,5х57,5 cm
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :59,5х56х56 cm
- Material fațadă :sticlă
- Metodă curăţare :catalitică
- Numărul funcții :10
- Putere :3100 W
- Rotişor :este
- Volum cuptor :65 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Butoane retractabile | este |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59,5х59,5х57,5 cm |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 59,5х56х56 cm |
| Material fațadă | sticlă |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Numărul funcții | 10 |
| Putere | 3100 W |
| Rotişor | este |
| Volum cuptor | 65 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



