Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14598
- Articol:317b1bd6
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Blocare acces copii :este
- Butoane retractabile :este
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59.7x59.5x54.7 cm
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :56x58x55 cm
- Metodă curăţare :hidroliză
- Microunde :nu este
- Numar geamuri de protecţie la uşă :3
- Numărul funcții :11
- Putere :3300 W
- Rotişor :nu este
- Volum cuptor :71 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Blocare acces copii | este |
| Butoane retractabile | este |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59.7x59.5x54.7 cm |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 56x58x55 cm |
| Metodă curăţare | hidroliză |
| Microunde | nu este |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Numărul funcții | 11 |
| Putere | 3300 W |
| Rotişor | nu este |
| Volum cuptor | 71 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







