Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13706
- Articol:1971163a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Blocare acces copii :este
- Butoane retractabile :este
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59.5x59.5x54.6 cm
- Ghidaje telescopice :este
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :59x56x55 cm
- Metodă curăţare :manual
- Numar geamuri de protecţie la uşă :4
- Numărul de nivele cu ghidaje telescopice :1
- Numărul funcții :10
- Putere :3400 W
- Volum cuptor :73 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Blocare acces copii | este |
| Butoane retractabile | este |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x54.6 cm |
| Ghidaje telescopice | este |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 59x56x55 cm |
| Metodă curăţare | manual |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 4 |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Numărul funcții | 10 |
| Putere | 3400 W |
| Volum cuptor | 73 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

