Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15302
- Articol:e85c5a7b2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Blocare acces copii :este
- Butoane retractabile :nu este
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59,5x59.4x56.7 cm
- Ghidaje telescopice :nu este
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :60x56x55 cm
- Material fațadă :sticlă
- Metodă curăţare :pirolitică
- Microunde :nu este
- Numar geamuri de protecţie la uşă :4
- Numărul funcții :16
- Putere :3500 W
- Rotişor :nu este
- Volum cuptor :71 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Blocare acces copii | este |
| Butoane retractabile | nu este |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59,5x59.4x56.7 cm |
| Ghidaje telescopice | nu este |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 60x56x55 cm |
| Material fațadă | sticlă |
| Metodă curăţare | pirolitică |
| Microunde | nu este |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 4 |
| Numărul funcții | 16 |
| Putere | 3500 W |
| Rotişor | nu este |
| Volum cuptor | 71 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







