Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32087
- Articol:A1677927
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Capacitate recipient:70 l
- Debit maxim de aer:50 l/s
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu:2.3 m
- Lungime furtun:2.5 m
- Material carcasă:metal
- Producător:Wokin
- Putere:1000 W
- Tip de curățare:uscată , umedă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Capacitate recipient | 70 l |
| Debit maxim de aer | 50 l/s |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu | 2.3 m |
| Lungime furtun | 2.5 m |
| Material carcasă | metal |
| Producător | Wokin |
| Putere | 1000 W |
| Tip de curățare | uscată , umedă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






