Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30230
- Articol:A1717095
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Capacitate recipient:30 l
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu:4 m
- Lungime furtun:3 m
- Material carcasă:plastic
- Producător:Graphite
- Putere:1600 W
- Tip de curățare:uscată , umedă
- Arată toate specificatiile
5.700 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1073 Lei / lună |
598 Lei / lună |
440 Lei / lună |
361 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Capacitate recipient | 30 l |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu | 4 m |
| Lungime furtun | 3 m |
| Material carcasă | plastic |
| Producător | Graphite |
| Putere | 1600 W |
| Tip de curățare | uscată , umedă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
