Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30228
- Articol:A603054
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:podea , spații înguste
- Capacitate recipient:40 l
- Capacitate recipient de apă:40 l
- Debit maxim de aer:40 l/s
- Dimensiuni:340x640 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:11.2 kg
- Lungime cablu:4 m
- Priza p/u scule electrice:da
- Producător:Graphite
- Putere:1500 W
- Puterea maximă de aspirație:180 mbar
- Specificații suplimentare:accesorii furtun de aspirație, duză de podea, duză de margini, 4 roti alergătoare, tub telescopic, sac de praf de hârtie, membrana de spumă, filtru cutat, adaptor, mânerul auxiliar
- Tip de curățare:uscată , umedă
- Tub:telescopic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | podea , spații înguste |
| Capacitate recipient | 40 l |
| Capacitate recipient de apă | 40 l |
| Debit maxim de aer | 40 l/s |
| Dimensiuni | 340x640 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 11.2 kg |
| Lungime cablu | 4 m |
| Priza p/u scule electrice | da |
| Producător | Graphite |
| Putere | 1500 W |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Specificații suplimentare | accesorii furtun de aspirație, duză de podea, duză de margini, 4 roti alergătoare, tub telescopic, sac de praf de hârtie, membrana de spumă, filtru cutat, adaptor, mânerul auxiliar |
| Tip de curățare | uscată , umedă |
| Tub | telescopic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




