Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22420
- Articol:f7918f5a9
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :1.8 kg/min
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :4 mm
- Dimensiuni :410x270x250 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Funcţie revers :nu este
- Lungime cablu :1.3 m
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :500 W
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 1.8 kg/min |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 4 mm |
| Dimensiuni | 410x270x250 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Funcţie revers | nu este |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 500 W |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
