Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31941
- Articol:A1687389
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Debit transportat:300 l/h
- Garanție:12 luni
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:5 m
- Oprire automată:da
- Presiune maximă:100 Bar
- Producător:Wokin
- Putere consumată:1400 W
- Rezervor pentru detergent:da
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:40 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Debit transportat | 300 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Oprire automată | da |
| Presiune maximă | 100 Bar |
| Producător | Wokin |
| Putere consumată | 1400 W |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


