Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31823
- Articol:A848988
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:pistol pulverizator , furtun de presiune , filtru
- Debit transportat:330 l/h
- Filtru fin de apa:da
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:6.5 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:5 m
- Materialul pompei:aluminiu
- Presiune maximă:115 Bar
- Producător:Villager
- Putere consumată:1400 W
- Rezervor pentru detergent:da
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | pistol pulverizator , furtun de presiune , filtru |
| Debit transportat | 330 l/h |
| Filtru fin de apa | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 6.5 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Presiune maximă | 115 Bar |
| Producător | Villager |
| Putere consumată | 1400 W |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







