Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30793
- Articol:A1070247
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:pistol pulverizator , furtun de presiune
- Debit transportat:450 l/h
- Lungimea cablului:5 m
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:9 m
- Materialul pompei:aluminiu
- Presiune maximă:145 Bar
- Producător:Stiga
- Putere consumată:2100 W
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | pistol pulverizator , furtun de presiune |
| Debit transportat | 450 l/h |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 9 m |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Presiune maximă | 145 Bar |
| Producător | Stiga |
| Putere consumată | 2100 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


