Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29555
- Articol:A1193514
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:duza standard
- Debit transportat:410 l/h
- Garanție:12 luni
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:8 m
- Materialul pompei:metal
- Presiune maximă:170 bar
- Producător:Hammer
- Putere consumată:2000 W
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:40 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | duza standard |
| Debit transportat | 410 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 8 m |
| Materialul pompei | metal |
| Presiune maximă | 170 bar |
| Producător | Hammer |
| Putere consumată | 2000 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







