Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30343
- Articol:A1683255
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:aparat de spalat cu presiune, lance de stropit cu tun AG1475, furtun presiune, cablu alimentare, dispozitiv spumare, kit de curatare a duzei, adapter alimentare apa transparent, filtru
- Alimentare:priză
- Debit transportat:450 l/h
- Dimensiuni:415x345x505 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:9 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:5 m
- Materialul pompei:plastic
- Presiune maximă:105 Bar
- Producător:DeToolz
- Putere consumată:1800 W
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | aparat de spalat cu presiune, lance de stropit cu tun AG1475, furtun presiune, cablu alimentare, dispozitiv spumare, kit de curatare a duzei, adapter alimentare apa transparent, filtru |
| Alimentare | priză |
| Debit transportat | 450 l/h |
| Dimensiuni | 415x345x505 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 9 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Materialul pompei | plastic |
| Presiune maximă | 105 Bar |
| Producător | DeToolz |
| Putere consumată | 1800 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






