Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30457
- Articol:A734343
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:200 mm
- Adâncime cuvă auxiliară:130 mm
- Aripă:da
- Culoare:antracit
- Diametrul găurii de scurgere:90 mm
- Dimensiuni:780x510 mm
- Dimensiuni cuvă:370x440 mm
- Dimensiuni cuvă auxiliară:152x280 mm
- Formă:dreptunghiulară
- Material :piatră artificială
- Număr cuve:1.5
- Producător:Florentina
- Scurgere preaplin:da
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:reversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 130 mm |
| Aripă | da |
| Culoare | antracit |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Dimensiuni | 780x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 370x440 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 152x280 mm |
| Formă | dreptunghiulară |
| Material | piatră artificială |
| Număr cuve | 1.5 |
| Producător | Florentina |
| Scurgere preaplin | da |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | reversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






