Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30419
- Articol:A732741
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime cuvă:230 mm
- Adâncime cuvă auxiliară:170 mm
- Aripă:da
- Culoare:nisip
- Diametrul găurii de scurgere:90 mm
- Dimensiuni:860x510 mm
- Dimensiuni cuvă:340x400 mm
- Dimensiuni cuvă auxiliară:170x400 mm
- Formă:dreptunghiulară
- Material :piatră artificială , inox
- Număr cuve:1.5
- Producător:Florentina
- Scurgere preaplin:da
- Tip montare:încastrabilă
- Versiune montare:reversibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 170 mm |
| Aripă | da |
| Culoare | nisip |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Dimensiuni | 860x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 340x400 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 170x400 mm |
| Formă | dreptunghiulară |
| Material | piatră artificială , inox |
| Număr cuve | 1.5 |
| Producător | Florentina |
| Scurgere preaplin | da |
| Tip montare | încastrabilă |
| Versiune montare | reversibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






