Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23957
- Articol:a1fabd60c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Culoare :alb
- Dimensiuni :26.5x17.3x15.3 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :0.9 kg
- Lungime cablu alimentare :1 m
- Material carcasă :plastic
- Putere :700 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 26.5x17.3x15.3 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 0.9 kg |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 700 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa