Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23981
- Articol:5b1ffb3e4
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :negru
- Dimensiuni :30x20x20 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.1 kg
- Lungime cablu alimentare :1 m
- Material carcasă :plastic
- Putere :800 W
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 30x20x20 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.1 kg |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 800 W |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




