Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24036
- Articol:c38bd134f
- Disponibilitate:În stock101
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Culoare :alb
- Dimensiuni :17x25x15 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.17 kg
- Lungime cablu alimentare :0.9 m
- Material carcasă :plastic
- Putere :700 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
339 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 17x25x15 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.17 kg |
| Lungime cablu alimentare | 0.9 m |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 700 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




