Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23970
- Articol:44ba9ec91
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Culoare :argentiu
- Decongelare :este
- Dimensiuni :22х39.6х13.2 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.9 kg
- Încălzire :este
- Material carcasă :inox
- Putere :1420 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :electronic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Culoare | argentiu |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 22х39.6х13.2 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.9 kg |
| Încălzire | este |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1420 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | electronic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
