Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23944
- Articol:fafe7b59b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Culoare :galben
- Decongelare :este
- Dimensiuni :32.6x19.2x27 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :2.1 kg
- Încălzire :este
- Material carcasă :inox
- Putere :1100 W
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Culoare | galben |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 32.6x19.2x27 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 2.1 kg |
| Încălzire | este |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1100 W |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





