Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23971
- Articol:696b3a879
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Culoare :inox
- Decongelare :este
- Dimensiuni :20.5х29.3х16.8 cm
- Greutate :1.7 kg
- Încălzire :este
- Material carcasă :inox
- Putere :1600 W
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Culoare | inox |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 20.5х29.3х16.8 cm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Încălzire | este |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1600 W |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa