Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24049
- Articol:7f483e367
- Disponibilitate:În stock101
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :7 moduri
- Culoare :roșu
- Decongelare :este
- Dimensiuni :27x15x18 cm
- Funcţie de anulare :este
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :0.75 m
- Material carcasă :inox
- Putere :750 W
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
605 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 113 Lei / lună |
63 Lei / lună |
46 Lei / lună |
38 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Culoare | roșu |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 27x15x18 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 0.75 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 750 W |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






