Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23946
- Articol:06e78d1d3
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Culoare :negru
- Decongelare :este
- Dimensiuni :20x19x40 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :2.3 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :1.3 m
- Material carcasă :metal
- Putere :1500 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
3.204 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 603 Lei / lună |
336 Lei / lună |
247 Lei / lună |
202 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Culoare | negru |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 20x19x40 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 2.3 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 1.3 m |
| Material carcasă | metal |
| Putere | 1500 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

