Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23956
- Articol:ac9483a3e
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate :2 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Culoare :alb
- Decongelare :este
- Dimensiuni :30x20x17 cm
- Greutate :1.5 kg
- Încălzire :este
- Lungime cablu alimentare :0.8 m
- Material carcasă :plastic
- Putere :800 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tip control :electronic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate | 2 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Culoare | alb |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 30x20x17 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Încălzire | este |
| Lungime cablu alimentare | 0.8 m |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 800 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tip control | electronic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





