Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23979
- Articol:919fea1df
- Disponibilitate:În stock101
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :4 felii
- Culoare :inox
- Decongelare :este
- Dimensiuni :29x27x18 cm
- Funcția "Bagel" :este
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :2.7 kg
- Încălzire :este
- Material carcasă :inox
- Putere :1800 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
2.780 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 523 Lei / lună |
291 Lei / lună |
214 Lei / lună |
176 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 4 felii |
| Culoare | inox |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 29x27x18 cm |
| Funcția "Bagel" | este |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 2.7 kg |
| Încălzire | este |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1800 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
