Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24008
- Articol:6c1c5d493
- Disponibilitate:În stock101
- Capacitate :4 felii
- Control variabil al crustei :6 moduri
- Decongelare :este
- Dimensiuni :27х29х18 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :2.4 kg
- Încălzire :este
- Material carcasă :inox
- Putere :1800 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
2.780 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 523 Lei / lună |
291 Lei / lună |
214 Lei / lună |
176 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate | 4 felii |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 27х29х18 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 2.4 kg |
| Încălzire | este |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1800 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

