Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23902
- Articol:a66aaa10b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Autocentrare felii de paine :este
- Capacitate :2 felii
- Culoare :roșu
- Decongelare :este
- Dimensiuni :18,8x30,7x17 cm
- Funcţie de anulare :este
- Greutate :1.9 kg
- Încălzire :este
- Material carcasă :plastic
- Putere :1090 W
- Sistem de stocare a cablului :este
- Tavă de firimituri detaşabilă :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Autocentrare felii de paine | este |
| Capacitate | 2 felii |
| Culoare | roșu |
| Decongelare | este |
| Dimensiuni | 18,8x30,7x17 cm |
| Funcţie de anulare | este |
| Greutate | 1.9 kg |
| Încălzire | este |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 1090 W |
| Sistem de stocare a cablului | este |
| Tavă de firimituri detaşabilă | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
