Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22495
- Articol:225ea8b0b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :productivitate 20 l / 48 min.
- Carcasă :inox
- Culoare :inox
- Dimensiuni :550x370x350 mm
- Element de încălzire :spirală ascunsă
- Greutate :3.6 kg
- Indicator nivel apa :este
- Putere :2500 W
- Selector de temperatură :este
- Volum :20 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | productivitate 20 l / 48 min. |
| Carcasă | inox |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 550x370x350 mm |
| Element de încălzire | spirală ascunsă |
| Greutate | 3.6 kg |
| Indicator nivel apa | este |
| Putere | 2500 W |
| Selector de temperatură | este |
| Volum | 20 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





