Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22925
- Articol:203c495fb
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :regim de impuls
- Cană pentru suc :0.6 l
- Culoare :inox
- Diam. tub alimentare :7 mm
- Lungime cablu :1.2 m
- Material carcasă :inox
- Putere :1000 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | regim de impuls |
| Cană pentru suc | 0.6 l |
| Culoare | inox |
| Diam. tub alimentare | 7 mm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Material carcasă | inox |
| Putere | 1000 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa