Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22924
- Articol:756671914
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :duza pentru citrice
- Culoare :argintiu
- Diam. tub alimentare :5.3 mm
- Lungime cablu :1.3 m
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :inox
- Protectie împotriva pornirii accidentale :este
- Putere :300 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :0.7 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | duza pentru citrice |
| Culoare | argintiu |
| Diam. tub alimentare | 5.3 mm |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | este |
| Putere | 300 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.7 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





