Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22943
- Articol:b76ac38c7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.95 l
- Diam. tub alimentare :6 mm
- Dimensiuni :295x170x260 mm
- Picior cu ventuză :este
- Putere :350 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :0.5 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.95 l |
| Diam. tub alimentare | 6 mm |
| Dimensiuni | 295x170x260 mm |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 350 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.5 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






