Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22955
- Articol:613aac967
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.8 l
- Culoare :argintiu
- Diam. tub alimentare :4.5 mm
- Dimensiuni :422x256x185 mm
- Greutate :3.9 кg
- Material carcasă :plastic
- Putere :150 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :0.8 l
- Revers :este
- Tip :cu un ax melcat
- Trepte de viteză :4
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.8 l |
| Culoare | argintiu |
| Diam. tub alimentare | 4.5 mm |
| Dimensiuni | 422x256x185 mm |
| Greutate | 3.9 кg |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 150 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.8 l |
| Revers | este |
| Tip | cu un ax melcat |
| Trepte de viteză | 4 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

