Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22945
- Articol:699cbed40
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.8 l
- Culoare :negru
- Diam. tub alimentare :4.5 mm
- Dimensiuni :420x258x194 mm
- Greutate :4 кg
- Material carcasă :plastic
- Putere :150 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :0.8 l
- Tip :presă
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.8 l |
| Culoare | negru |
| Diam. tub alimentare | 4.5 mm |
| Dimensiuni | 420x258x194 mm |
| Greutate | 4 кg |
| Material carcasă | plastic |
| Putere | 150 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.8 l |
| Tip | presă |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





