Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22982
- Articol:3bbee8a5b
- Disponibilitate:În stock101
- Cană pentru suc :0.6 l
- Culoare :inox
- Diam. tub alimentare :7.5 mm
- Dimensiuni :380x260x200 mm
- Greutate :3.1 кg
- Lungime cablu :1 m
- Material carcasă :inox
- Material sita centrifuga :inox
- Mod puls :este
- Picior cu ventuză :este
- Putere :1200 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
1.239 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 233 Lei / lună |
130 Lei / lună |
95 Lei / lună |
78 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.6 l |
| Culoare | inox |
| Diam. tub alimentare | 7.5 mm |
| Dimensiuni | 380x260x200 mm |
| Greutate | 3.1 кg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material carcasă | inox |
| Material sita centrifuga | inox |
| Mod puls | este |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 1200 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






