Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22948
- Articol:b721dc5c1
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.75 l
- Culoare :argintiu
- Diam. tub alimentare :7.5 mm
- Dimensiuni :400x270x160 mm
- Greutate :2.9 кg
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :inox
- Putere :550 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :2 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :2
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.75 l |
| Culoare | argintiu |
| Diam. tub alimentare | 7.5 mm |
| Dimensiuni | 400x270x160 mm |
| Greutate | 2.9 кg |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Putere | 550 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 2 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 2 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa