Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22921
- Articol:9adf6b227
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.5 l
- Culoare :negru
- Diam. tub alimentare :5.5 mm
- Lungime cablu :0.8 m
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :inox
- Picior cu ventuză :este
- Putere :500 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :1 l
- Tip :centrifugal
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
2.476 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 466 Lei / lună |
259 Lei / lună |
191 Lei / lună |
156 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.5 l |
| Culoare | negru |
| Diam. tub alimentare | 5.5 mm |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 500 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1 l |
| Tip | centrifugal |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
