Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22985
- Articol:769588663
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cană pentru suc :0.7 l
- Culoare :alb/roșu
- Dimensiuni :210x160x160 mm
- Greutate :0.7 кg
- Lungime cablu :1.2 m
- Material carcasă :plastic
- Picior cu ventuză :este
- Putere :25 W
- Tip :de citrice
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cană pentru suc | 0.7 l |
| Culoare | alb/roșu |
| Dimensiuni | 210x160x160 mm |
| Greutate | 0.7 кg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Material carcasă | plastic |
| Picior cu ventuză | este |
| Putere | 25 W |
| Tip | de citrice |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


