Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22934
- Articol:28b9e0667
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele :sistem "drop-stop"
- Cană pentru suc :0.6 l
- Culoare :argintiu
- Diam. tub alimentare :7.5 mm
- Greutate :2.9 кg
- Lungime cablu :1 m
- Material carcasă :plastic
- Material sita centrifuga :metal
- Picior cu ventuză :este
- Protectie împotriva pornirii accidentale :este
- Protecţie împotriva supraîncălzirii :este
- Putere :150 W
- Recipient pentru pulpă de fructe :0.6 l
- Tip :cu un ax melcat
- Trepte de viteză :1
- Arată toate specificatiile
1.400 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 263 Lei / lună |
147 Lei / lună |
108 Lei / lună |
88 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Altele | sistem "drop-stop" |
| Cană pentru suc | 0.6 l |
| Culoare | argintiu |
| Diam. tub alimentare | 7.5 mm |
| Greutate | 2.9 кg |
| Lungime cablu | 1 m |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | metal |
| Picior cu ventuză | este |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | este |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | este |
| Putere | 150 W |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.6 l |
| Tip | cu un ax melcat |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







